" href="http://misiak.blox.pl/rss2/23.html?34841"/>
Statystyki www


Czekam na meile:
drozdmaciej@tlen.pl
Non omnis moriar, to, co we mnie niezniszczalne - teraz staję twarzą w twarz z Tym, który jest! Jan Paweł II
Blog > Komentarze do wpisu
MISIAK.BLOX.PL reaktywacja
Po siedmiu miesiącach nieobecności w necie, dziś postanawiam reaktywować mojego bloga. To dla wszystkich tych, którzy tu zaglądają...

Witajcie,

Wszedłem na swoje konto na stat24.pl i to, co ujrzałem podbudoiwało mnie i "powiedziało" mi: Zacznij znów pisać na swojego bloga. Zobacz czytają cię na całym świecie. To prawda, kilkanaście wizyt było z innych krajów europejskich, kilka z USA, Afryki i Azji. No i postanowiłem pisać na nowo.

O czym w nowej odsłonie bloga? Pewnie o tym samym, a więc o Bogu, o mnie, o tym, co się dzieje w moim życiu i obok mnie. Niebawem też zmienię szatę graficzną. Jak już zmiany - to na całego. Odświeżę linki i dodam nowe, które warto odwiedzić. No dobrze, ale w tym pierwszym wpisie od siedmiu miesięcy też chciałbym napisać, co się wydarzyło przez ten czas.

A mianowicie w telegraficznym skrócie wyglądało to tak: sesja zimowa, ferie, posługa lektoratu i obłóczyny braci kleryków, Wielki Post, Wielkanoc, dużo pracy w maju i w czerwcu, sesja letnia, koniec roku akademickiego, wakacje - obóz ministrancki jako praktyka, pomoc w parafii, piesza pielgrzymka na Jasną Górę, grupa w Paradyżu, wolne i reaktywacja bloga. :) I jesteśmy w dniu dzisiejszym, w którym piszę właśnie notkę. Ale chciałbym powrócić do pielgrzymki i grupy wakacyjnej.

Najpierw pielgrzymka. Była to XXV pielgrzymka z Gorzowa na Jasną Górę, a moja szósta. W tym roku miałem poważne zadanie - przygotowanie i dbanie o liturgię na pielgrzymce. No dział, któy mnie kręci. Myślę, że się dobrze spisałem. Poznałem też wielu nowych ludzi... No i przemodliłem kilka intencji.

Grupa w Paradyżu. Od 14 do 28 sierpnia trwała moja grupa. W uroczystość Wniebowzięcia NMP, czyli 15 sierpnia miałem okazję uczestniczyć w Diecezjalnych Dożynkach w Rokitnie. Eucharystii przewodniczył Bp Adam Dyczkowski, a zaproszony był także Bp Andrzej Siemieniewski z arch. wrocławskiej. Od 17 sierpnia trwał Festiwal Muzyki Dawnej zwany "Muzyka w Raju". Więcej o festiwalu na stronie www.muzykawraju.pl Być może za rok też mi będzie dane uczestniczyć w festiwalu od strony - mówiąc ogólnie - technicznej.

No to tyle wystarczy na pierwszy nowy wpis. Teraz zajmę się zmianami w linkach, a przynajmniej w części. Pozdrawiam was wszystkich.

P.S. A to, co się dzieje w polskiej polityce to cyrk na kiju!!! :)

poniedziałek, 03 września 2007, macdrozd

Polecane wpisy

  • Nowy blog

    Pragnę poinformować o przeprowadzce na nowego bloga. Tytuł pozostaje ten sam, treści pewnie też. :) Bóg też ma poczucie humoru... NOWA ODSŁONA

  • Kolejna reaktywacja

    Witajcie, Zapowiadam kolejną reaktywację... Mam nadzieję, że teraz uda się prowadzić i kontynuować ten dziennik.

  • Ostatni wpis...

    Z dniem dzisiejszym blog zostaje zawieszony do odwołania! Dziękuję wszystkim stałym bywalcom oraz tym, którzy kiedykolwiek zajrzeli na moją stronę.

Komentarze
Gość: Seba, *.rene.com.pl
2010/02/01 00:18:40
I będzie kolejna reaktywacja ?